NOW-gegevens 1.0 en 2.0 Zuid-Holland

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Zuid-Holland

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Zuid-Holland.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Zuid-Holland en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Zuid-Holland

  1. Zoals verwacht komen de gemeenten Den Haag en Rotterdam als winnaars uit de bus als het gaat om de meeste aanvragen in Zuid-Holland.
  2. In Zuid-Holland is geen gemeente die hoog boven de rest uitsteekt als het gaat om daling in zowel percentages als bedragen.

Download Data

De rauwe data van het onderzoek stellen wij beschikbaar voor verificatie en extra informatie: Download Nu
Deze data kan gebruikt worden om per gemeente de bedrijven op te vragen die de meeste steun hebben ontvangen. Dit doe je door het excel bestand te openen en te filteren in de kolom “gemeente”. De lijst is al gesorteerd.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Zuid-Holland per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb580bdbf255″></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0
Rijswijk873.972521.7881.395.760
Molenlanden476.545361.351837.897
Papendrecht374.909359.667734.576
Alblasserdam667.997332.8201.000.816
Rotterdam478.140270.260748.400
Barendrecht466.880255.251722.131
Noordwijk521.604253.093774.697
Dordrecht403.002247.817650.819
Ridderkerk400.324241.365641.689
Hardinxveld-Giessendam358.887240.429599.315
Sliedrecht295.253231.079526.332
Zwijndrecht323.530223.328546.858
Gorinchem711.467220.912932.379
Capelle aan den IJssel601.295216.971818.267
Westland609.034204.325813.359
Waddinxveen403.996195.557599.553
Delft327.807188.757516.564
Schiedam364.009186.506550.514
Zuidplas342.853177.342520.195
Zoeterwoude463.369174.706638.076
Kaag en Braassem267.121164.046431.167
Lansingerland331.544160.761492.305
Zoetermeer340.141157.555497.695
Midden-Delfland447.981154.152602.133
Leiderdorp336.460151.385487.845
Lisse221.630149.449371.079
Hillegom309.683146.587456.270
Alphen aan den Rijn367.808146.474514.282
Den Haag309.624146.397456.021
Bodegraven-Reeuwijk341.342145.801487.143
Voorschoten303.586145.698449.284
Leiden313.291141.240454.531
Hendrik-Ido-Ambacht295.684136.314431.998
Brielle253.117128.483381.600
Katwijk322.827126.828449.655
Nieuwkoop218.691114.747333.438
Gouda216.198114.198330.396
Teylingen291.181110.027401.208
Hoeksche Waard277.528109.683387.211
Goeree-Overflakkee198.221104.901303.122
Krimpenerwaard178.636104.330282.966
Pijnacker-Nootdorp264.479100.933365.413
Albrandswaard230.46696.797327.262
Wassenaar208.23592.217300.451
Vlaardingen186.10586.279272.384
Oegstgeest227.80774.115301.922
Krimpen aan den IJssel150.84972.799223.648
Westvoorne140.16769.247209.414
Hellevoetsluis165.48661.020226.507
Maassluis95.87550.641146.515
Nissewaard146.37650.312196.688
Leidschendam-Voorburg129.18047.502176.682

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Zuid-Holland

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Zuid-Holland per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in €)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Rotterdam-€ 135.364.259-43,48%
Den Haag-€ 89.096.662-52,72%
Westland-€ 44.669.804-66,45%
Capelle aan den IJssel-€ 25.796.577-63,92%
Alphen aan den Rijn-€ 24.766.599-60,18%
Zoetermeer-€ 22.875.248-53,68%
Leiden-€ 21.523.654-54,92%
Rijswijk-€ 19.176.739-40,30%
Dordrecht-€ 18.511.131-38,51%
Gorinchem-€ 18.161.304-68,95%
Hoeksche Waard-€ 14.670.034-60,48%
Delft-€ 14.404.857-42,42%
Schiedam-€ 13.975.173-48,76%
Katwijk-€ 12.887.757-60,71%
Noordwijk-€ 11.682.370-51,48%
Lansingerland-€ 10.654.143-51,51%
Barendrecht-€ 10.309.268-45,33%
Pijnacker-Nootdorp-€ 9.045.409-61,84%
Nissewaard-€ 8.186.541-65,63%
Gouda-€ 7.489.611-47,18%
Ridderkerk-€ 7.342.468-39,71%
Vlaardingen-€ 7.326.951-53,64%
Zuidplas-€ 7.263.424-48,27%
Bodegraven-Reeuwijk-€ 6.818.917-57,29%
Teylingen-€ 6.782.405-62,21%
Alblasserdam-€ 6.758.847-50,18%
Leidschendam-Voorburg-€ 6.251.192-63,23%
Waddinxveen-€ 6.105.394-51,59%
Midden-Delfland-€ 5.682.952-65,59%
Molenlanden-€ 5.058.052-24,17%
Leiderdorp-€ 5.007.385-55,01%
Hendrik-Ido-Ambacht-€ 4.972.667-53,90%
Goeree-Overflakkee-€ 4.670.584-47,08%
Zwijndrecht-€ 4.482.752-30,97%
Hellevoetsluis-€ 4.193.561-63,13%
Krimpenerwaard-€ 4.184.860-41,60%
Voorschoten-€ 4.041.309-52,01%
Oegstgeest-€ 3.817.866-67,47%
Hillegom-€ 3.622.193-52,67%
Albrandswaard-€ 3.420.716-58,00%
Wassenaar-€ 3.051.850-55,71%
Nieuwkoop-€ 2.994.836-47,53%
Kaag en Braassem-€ 2.813.661-38,59%
Zoeterwoude-€ 2.483.946-62,30%
Krimpen aan den IJssel-€ 2.304.656-51,74%
Hardinxveld-Giessendam-€ 2.167.193-33,01%
Brielle-€ 2.152.553-49,24%
Lisse-€ 1.656.910-32,57%
Sliedrecht-€ 1.618.458-21,74%
Maassluis-€ 1.502.354-47,18%
Westvoorne-€ 1.044.716-50,60%
Papendrecht-€ 489.813-4,07%

Top 10 dalers in Zuid-Holland per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Zuid-Holland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Zuid-Holland per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Zuid-Holland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies.

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-brabant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-groningen/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-overijssel/

https://zelfboekhouden.com/now-gelderland/

https://zelfboekhouden.com/now-limburg/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *