NOW 2.0 Aanvragen in Noord-Holland

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Noord-Holland

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Noord-Holland.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Noord-Holland en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Noord-Holland

  1. Gemeente Amsterdam heeft veruit het grootste bedrag uitgekeerd gekregen: ruim 511 miljoen. Toch is dit maar iets meer dan de helft (55%) van de NOW 1.0 aanvraag. Dat was ruim 924 miljoen.
  2. Omgerekend per 1.000 inwoners is de gemeente Amstelveen de grootste aanvrager van de NOW 2.0: bijna 3.5 miljoen euro per 1.000 inwoners.
  3. Gemeente Velsen is de enige gemeente (en 1 van 3 in heel Nederland) die een groter bedrag uitgekeerd heeft gekregen via de NOW 2.0 dan via de 1.0. Ruim 4 miljoen euro meer.
  4. Texel heeft 91,78% minder uitgekeerd gekregen tijdens de NOW 2.0 t.o.v. de NOW 1.0 en die gemeente is daarmee de grootste daler van de provincie Noord-Holland. De gemeente ontving in totaal 751.284 euro.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Noord-Holland per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb5804c2b8dc”></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0
Amstelveen367786834721697150037
Haarlemmermeer228979718224044112202
Ouder-Amstel200637110156233021994
Velsen7086077719711480578
Amsterdam10593955863521645747
Diemen26886695509043239574
Aalsmeer9265974798401406437
Oostzaan6069523949091001860
Hilversum6602103565761016786
Weesp651817348047999865
Beverwijk345203247186592389
Huizen307808224797532604
Drechterland207146196638403783
Uithoorn653901190695844596
Medemblik224855188744413599
Haarlem331603186424518027
Alkmaar357377179671537048
Uitgeest217968171984389952
Gooise Meren323549171634495183
Edam-Volendam291548152677444225
Hoorn262482147279409761
Zaanstad224139141140365279
Laren295131137577432708
Heerhugowaard322552134517457069
Purmerend261907132498394405
Wormerland184082129353313435
Waterland227141123274350415
Beemster251737122419374156
Wijdemeren219333120656339989
Koggenland352509120195472704
Den Helder233438117108350546
Stede Broec144243115839260083
Enkhuizen190207100001290208
Langedijk23820096239334440
Hollands Kroon15915292537251688
Heemstede15180376098227901
Bloemendaal14415875753219911
Opmeer17334770512243859
Blaricum19503464250259284
Zandvoort20883862308271146
Castricum15312461897215021
Heiloo14742560140207565
Heemskerk15682258796215617
Schagen20690456741263645
Texel67309855343728442
Landsmeer13247649220181696
Bergen (N-H)25013945713295852

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Noord-Holland

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Noord-Holland per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (euro’s)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Amsterdam-412.869.034-44,65%
Haarlemmermeer-72.915.200-20,41%
Diemen-65.802.532-79,51%
Hilversum-27.579.428-45,99%
Haarlem-23.650.197-43,78%
Alkmaar-19.447.335-49,72%
Amstelveen-18.857.636-5,59%
Aalsmeer-14.233.234-48,21%
Ouder-Amstel-13.896.219-49,38%
Uithoorn-13.654.405-70,84%
Zaanstad-13.014.178-37,03%
Heerhugowaard-10.828.400-58,30%
Purmerend-10.514.315-49,41%
Gooise Meren-8.819.467-46,95%
Hoorn-8.439.900-43,89%
Texel-8.386.026-91,78%
Schagen-6.980.009-72,58%
Den Helder-6.549.038-49,83%
Bergen (N-H)-6.099.892-81,73%
Weesp-5.995.816-46,60%
Koggenland-5.284.921-65,90%
Edam-Volendam-5.026.747-47,63%
Beverwijk-4.080.062-28,39%
Langedijk-3.998.040-59,60%
Heemskerk-3.840.857-62,51%
Huizen-3.426.120-26,97%
Castricum-3.282.908-59,58%
Hollands Kroon-3.226.301-41,86%
Zandvoort-2.508.005-70,16%
Wijdemeren-2.403.584-44,99%
Heiloo-2.092.053-59,21%
Oostzaan-2.064.239-34,94%
Heemstede-2.061.767-49,87%
Waterland-1.809.772-45,73%
Laren-1.777.217-53,38%
Enkhuizen-1.677.027-47,43%
Medemblik-1.628.617-16,06%
Bloemendaal-1.612.385-47,45%
Blaricum-1.509.242-67,06%
Beemster-1.296.023-51,37%
Opmeer-1.217.150-59,32%
Landsmeer-956.694-62,85%
Wormerland-890.433-29,73%
Uitgeest-628.421-21,10%
Stede Broec-617.106-19,69%
Drechterland-207.222-5,07%
Velsen4.349.8028,94%

Gemeente met grotere NOW 2.0 aanvraag dan 1.0 in Noord-Holland

De gemeente Velsen is de enige gemeente in Noord-Holland die een stijging heeft van bijna 9% in de NOW 2.0 aanvragen in vergelijking met de NOW 1.0.

In totaal vroeg de gemeente Velsen €4.349.802 meer aan dan tijdens de NOW 1.0.

Top 10 dalers in Noord-Holland per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Noord-Holland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Noord-Holland per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Noord-Holland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies.

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-zuid-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-branbant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-groningen/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-overijssel/

https://zelfboekhouden.com/now-gelderland/

https://zelfboekhouden.com/now-limburg/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten