NOW-gegevens 1.0 en 2.0 Groningen

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Groningen

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Groningen.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Groningen en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Groningen

  1. De gemeente Groningen staat, tegen alle verwachtingen in, niet bovenaan in de meeste tabellen
  2. De gemeente Appingedam is één van de drie gemeenten in Nederland die ten opzichte van de eerste ronde is gestegen.

Download Data

De rauwe data van het onderzoek stellen wij beschikbaar voor verificatie en extra informatie: Download Nu
Deze data kan gebruikt worden om per gemeente de bedrijven op te vragen die de meeste steun hebben ontvangen. Dit doe je door het excel bestand te openen en te filteren in de kolom “gemeente”. De lijst is al gesorteerd.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Groningen per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb57fe89a07d”></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0
Appingedam156.092199.076355.168
Groningen365.159190.050555.209
Veendam168.045118.130286.175
Westerkwartier206.172117.652323.823
Oldambt156.705101.059257.764
Stadskanaal183.15994.792277.951
Midden-Groningen185.37092.635278.005
Delfzijl195.00379.350274.353
Westerwolde102.34453.305155.649
Het Hogeland83.56540.912124.477
Pekela72.07920.66792.747
Loppersum31.27713.79845.075

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Groningen

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Groningen per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (euro’s)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Groningen-40.779.441-47,95%
Midden-Groningen-5.638.034-50,03%
Westerkwartier-5.605.965-42,94%
Delfzijl-2.854.211-59,31%
Stadskanaal-2.799.981-48,25%
Oldambt-2.126.191-35,51%
Het Hogeland-2.038.934-51,04%
Veendam-1.366.866-29,70%
Westerwolde-1.261.929-47,92%
Pekela-627.025-71,33%
Loppersum-166.691-55,88%
Appingedam500.42527,54%

Gemeente met grotere NOW 2.0 aanvraag dan 1.0 in Groningen

De gemeente Appingdam is de enige gemeente in Groningen die een stijging heeft van 27,54% in de NOW 2.0 aanvragen in vergelijking met de NOW 1.0.

In totaal ontving de gemeente Appingedam €500.425 meer dan bij de NOW 1.0. Het totale bedrag wat in de gemeente is uitgekeerd is via de NOW 2.0: €2.317.648.

Top 10 dalers in Groningen per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Groningen die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Groningen per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Groningen die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies.

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zuid-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-brabant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-overijssel/

https://zelfboekhouden.com/now-gelderland/

https://zelfboekhouden.com/now-limburg/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *