NOW-gegevens 1.0 en 2.0 Limburg

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Limburg

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Limburg.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Limburg en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Limburg

  1. De gemeente Sittard-Geleen staat bovenaan als het gaat om het uitgekeerd geld in Limburg.
  2. Maastricht staat daarentegen bovenaan als het gaat om het aantal aanvragen. Sittard-Geleen blijft hierin een beetje achter.
  3. Bij de gemeente Venlo is het verschil tussen de eerste en tweede NOW-ronde het grootst.
  4. De gemeente Simpelveld is koploper als we kijken naar de daling tussen de eerste en tweede ronde, met wel 77.56%

Download Data

De rauwe data van het onderzoek stellen wij beschikbaar voor verificatie en extra informatie: Download Nu
Deze data kan gebruikt worden om per gemeente de bedrijven op te vragen die de meeste steun hebben ontvangen. Dit doe je door het excel bestand te openen en te filteren in de kolom “gemeente”. De lijst is al gesorteerd.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Limburg per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb58007f01e5″></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0
Sittard-Geleen544892323533868425
Maastricht485372292851778223
Venlo652657256366909023
Stein365343251851617193
Horst aan de Maas480749243524724273
Kerkrade477976242329720305
Roermond520242218406738648
Weert373940207665581605
Nederweert376735187387564121
Peel en Maas309134167636476770
Venray388545158557547101
Leudal258010144198402208
Heerlen260201143467403668
Beesel173101136640309740
Echt-Susteren235680117051352732
Valkenburg aan de Geul391920113216505136
Gulpen-Wittem266676110492377167
Gennep281940100597382537
Beek16363485597249231
Eijsden-Margraten17601683847259864
Mook en Middelaar16509576656241751
Maasgouw20619675291281487
Beekdaelen14214574862217007
Meerssen12179370538192331
Landgraaf12093969118190057
Bergen (L)11287067127179997
Vaals18467457671242345
Brunssum9092849437140365
Voerendaal11280341057153860
Roerdalen10254739909142456
Simpelveld686731541284085

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Limburg

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Limburg per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (euro’s)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Venlo-40.343.208-60,72%
Maastricht-23.406.464-39,66%
Sittard-Geleen-20.460.217-40,62%
Roermond-17.584.949-58,02%
Kerkrade-10.780.625-49,30%
Heerlen-10.166.178-44,86%
Horst aan de Maas-10.065.203-49,34%
Venray-10.030.699-59,19%
Weert-8.331.189-44,47%
Peel en Maas-6.144.525-45,77%
Valkenburg aan de Geul-4.561.547-71,11%
Leudal-4.083.480-44,11%
Echt-Susteren-3.749.871-50,33%
Nederweert-3.222.514-50,26%
Maasgouw-3.137.135-63,49%
Gennep-3.068.502-64,32%
Stein-2.838.093-31,06%
Beekdaelen-2.418.020-47,33%
Eijsden-Margraten-2.375.011-52,36%
Gulpen-Wittem-2.213.280-58,57%
Landgraaf-1.940.458-42,85%
Roerdalen-1.288.706-61,08%
Vaals-1.283.359-68,77%
Beek-1.238.065-47,69%
Brunssum-1.154.326-45,63%
Meerssen-965.041-42,08%
Voerendaal-895.033-63,60%
Mook en Middelaar-693.986-53,57%
Bergen (L)-598.555-40,53%
Simpelveld-562.173-77,56%
Beesel-491.564-21,06%

Top 10 dalers in Limburg per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Limburg die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Limburg per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Limburg die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies.

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zuid-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-branbant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-groningen/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-overijssel/

https://zelfboekhouden.com/now-gelderland/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *