NOW-gegevens 1.0 en 2.0 Gelderland

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Gelderland

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Gelderland.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Gelderland en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Gelderland

  1. Gemeente Apeldoorn heeft het grootste bedrag uitgekeerd gekregen: ruim 54 miljoen euro. Toch is dit aanzienlijke minder dan bij de NOW 1.0, dat was ruim 81 miljoen.
  2. Gemeente Zaltbommel ontvangt omgerekend het hoogste bedrag per 1.000 inwoners: €1.056.950. Bij de NOW 1.0 aanvraag was de gemeente Zaltbommel ook de grootste aanvrager per 1.000 inwoners.
  3. Arnhem zag de grootste daling in het totale uitgekeerde bedrag. Dat is nu €29.613.518, maar was bij de 1.0 ruim 67 miljoen euro
  4. Rheden is de enige gemeente in Gelderland (en 1 van 3 in Nederland) die een grotere NOW 2.0 aanvraag heeft gedaan dan een 1.0 aanvraag. Het bedrag steeg van 6,7 miljoen naar 7,1 miljoen euro.
  5. Berg en Dal zag de grootste daling in het uitgekeerde bedrag. Ruim 80% minder dan bij de NOW 1.0

Download Data

De rauwe data van het onderzoek stellen wij beschikbaar voor verificatie en extra informatie: Download Nu
Deze data kan gebruikt worden om per gemeente de bedrijven op te vragen die de meeste steun hebben ontvangen. Dit doe je door het excel bestand te openen en te filteren in de kolom “gemeente”. De lijst is al gesorteerd.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Gelderland per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb57fb0e0f67″></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0 totaal
Zaltbommel109149110569502148442
Nijkerk6192094295121048721
Apeldoorn495853333101828954
Barneveld534737324364859101
Lochem413617315487729104
Epe402866276400679266
Scherpenzeel381919271179653098
Harderwijk551322262096813418
Duiven465830246447712277
Arnhem416631233095649727
West Betuwe419059231312650371
Tiel396673226598623270
Oude IJsselstreek378019216714594733
Overbetuwe363474208837572311
Montferland358553207985566538
Neder-Betuwe367269204077571346
Doetinchem374859196838571697
Wageningen237593190511428104
Wijchen347328185417532744
Zevenaar246174183280429454
Ede362895179840542735
Nijmegen310249178800489050
Ermelo348849170055518904
Rheden154679162772317451
Aalten383275162452545727
Heerde186214160341346555
Maasdriel283865157193441059
Culemborg502618151029653647
Druten229354150622379975
Oost Gelre376037130316506353
Winterswijk322023128266450290
Lingewaard192213125401317614
Brummen240072124951365023
Beuningen326404111489437893
Heumen180692105917286609
Nunspeet394032105171499202
Berkelland209105104114313220
Doesburg204514103285307798
Putten22967094158323828
Voorst18965491857281511
Hattem28760286541374143
Buren16324585959249204
Elburg19475785071279828
Zutphen18236277246259608
Bronckhorst20335675046278402
Rozendaal8150074915156415
West Maas en Waal15259474323226918
Renkum11440546805161210
Oldebroek13098343932174915
Westervoort9652831918128446
Berg en Dal15480829739184547

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Gelderland

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Gelderland per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (euro’s)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Arnhem-29.613.518-44,05%
Apeldoorn-26.661.685-32,82%
Nijmegen-23.353.516-42,37%
Ede-21.447.827-50,44%
Harderwijk-14.003.148-52,46%
Barneveld-12.429.246-39,34%
Doetinchem-10.326.096-47,49%
Culemborg-10.180.239-69,95%
West Betuwe-9.599.115-44,80%
Nijkerk-8.189.385-30,64%
Nunspeet-8.045.080-73,31%
Overbetuwe-7.408.055-42,54%
Oost Gelre-7.279.981-65,34%
Tiel-7.170.189-42,88%
Wijchen-6.656.152-46,62%
Oude IJsselstreek-6.353.612-42,67%
Aalten-5.988.937-57,61%
Winterswijk-5.590.674-60,17%
Beuningen-5.564.137-65,84%
Duiven-5.512.233-47,10%
Montferland-5.422.119-41,99%
Zutphen-5.038.620-57,64%
Ermelo-4.828.882-51,25%
Bronckhorst-4.626.222-63,10%
Berkelland-4.593.050-50,21%
Berg en Dal-4.376.381-80,79%
Epe-4.196.030-31,39%
Neder-Betuwe-3.971.943-44,43%
Lochem-3.309.913-23,72%
Putten-3.267.452-59,00%
Maasdriel-3.170.592-44,62%
Lingewaard-3.113.519-34,76%
Zevenaar-2.751.701-25,55%
Elburg-2.540.445-56,32%
Hattem-2.454.749-69,91%
Voorst-2.401.122-51,57%
Brummen-2.385.983-47,95%
Renkum-2.123.940-59,09%
Buren-2.067.303-47,34%
Oldebroek-2.058.421-66,46%
Wageningen-1.867.453-19,82%
West Maas en Waal-1.512.507-51,29%
Druten-1.490.087-34,33%
Heumen-1.230.359-41,38%
Doesburg-1.121.315-49,50%
Scherpenzeel-1.094.120-29,00%
Zaltbommel-997.584-3,16%
Westervoort-967.284-66,93%
Heerde-480.943-13,89%
Rozendaal-11.220-8,08%
Rheden354.1965,23%

Gemeente met grotere NOW 2.0 aanvraag dan 1.0 in Gelderland

De gemeente Rheden is de enige gemeente in Gelderland die een stijging heeft in de NOW 2.0 aanvragen in vergelijking met de NOW 1.0. Totaal 354.196 euro meer = 5,23%.

Top 10 dalers in Gelderland per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Gelderland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Noord-Holland per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Noord-Holland die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies.

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zuid-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-branbant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-groningen/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-overijssel/

https://zelfboekhouden.com/now-limburg/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *