NOW-gegevens 1.0 en 2.0 Overijssel

NOW

Onderzoek: Uitgekeerde Bedragen NOW 2.0 en 1.0 in Noord-Holland

Op basis van de data verstrekt door het UWV op woensdag 18-11-2020 heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle NOW 1.0 en NOW 2.0 data van de provincie Overijssel

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Overijssel en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per 1.000 inwoners om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Overijssel

  1. De gemeente Zwolle komt naar voren als grootste aanvrager, wel met een flinke daling ten opzichte van de eerste ronde.
  2. Zwolle heeft ook het grootste verschil ten opzichte van de eerste ronde.
  3. De grootste daler is, wat betreft percentages, de gemeente Dinkelland.
  4. Wat betreft daling in euro’s staat ook hier de gemeente Zwolle bovenaan.

Download Data

De rauwe data van het onderzoek stellen wij beschikbaar voor verificatie en extra informatie: Download Nu
Deze data kan gebruikt worden om per gemeente de bedrijven op te vragen die de meeste steun hebben ontvangen. Dit doe je door het excel bestand te openen en te filteren in de kolom “gemeente”. De lijst is al gesorteerd.

NOW 2.0 Bedragen (in euro’s) in Overijssel per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel geld elke gemeente heeft ontvangen via de NOW 2.0 regeling.

Ook is het kaartje aan te passen om de uitgekeerde bedragen van de NOW 1.0 regeling te zien of het bedrag van beide regelingen bij elkaar opgeteld.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class=”localfocusvisual” frameborder=”0″ style=”width:100%;height:550px;overflow:hidden” src=”https://localfocuswidgets.net/5fb5806e6da6f”></iframe>

Bedrag per 1.000 inwoners

Hieronder het bedrag dat is uitgekeerd per gemeente omgerekend naar 1.000 inwoners.

GemeenteNOW 1.0NOW 2.0NOW 1.0 & 2.0
Oldenzaal7886624240801212743
Almelo608864302294911159
Zwartewaterland8063693004581106827
Hengelo524801251629776430
Rijssen-Holten399016214277613293
Zwolle452857194188647045
Deventer427465192348619814
Kampen319849169523489372
Dalfsen231994163890395884
Tubbergen264794160862425656
Raalte266026157133423159
Enschede324837144659469496
Staphorst208288140652348941
Hardenberg228695137665366360
Hof van Twente240082137352377434
Hellendoorn287569136592424161
Borne214784130702345486
Twenterand210816121039331856
Dinkelland340983108412449394
Losser176150106410282560
Steenwijkerland155220103822259043
Haaksbergen21745794349311806
Ommen21449392124306617
Wierden21614381969298112
Olst-Wijhe9798447122145106

Top 10 grootste NOW 2.0 gemeente aanvragen in Overijssel

Hieronder staan de 10 gemeentes die de grootste NOW 2.0 aanvragers zijn.

Verschillen tussen NOW 1.0 & 2.0 in Overijssel per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen in tussen de NOW 1.0 en 2.0 uitgekeerde bedragen euro’s en procenten.

GemeenteNOW 1.0 VS. NOW 2.0 (euro’s)NOW 1.0 VS. NOW 2.0 (in %)
Zwolle-33.327.637-57,12%
Enschede-28.764.091-55,47%
Deventer-23.680.763-55,00%
Almelo-22.412.420-50,35%
Hengelo-22.165.176-52,05%
Oldenzaal-11.606.834-46,23%
Zwartewaterland-11.476.599-62,74%
Kampen-8.165.541-47,00%
Rijssen-Holten-7.052.807-46,30%
Dinkelland-6.154.288-68,21%
Hardenberg-5.548.109-39,80%
Hellendoorn-5.422.474-52,50%
Raalte-4.106.553-40,93%
Hof van Twente-3.597.293-42,79%
Wierden-3.280.022-62,08%
Twenterand-3.029.356-42,59%
Haaksbergen-2.992.865-56,61%
Steenwijkerland-2.267.978-33,11%
Tubbergen-2.211.149-39,25%
Ommen-2.203.753-57,05%
Borne-1.960.129-39,15%
Dalfsen-1.946.880-29,36%
Losser-1.581.900-39,59%
Staphorst-1.159.617-32,47%
Olst-Wijhe-928.327-51,91%

Top 10 dalers in Overijssel per gemeente (in procenten)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Overijssel die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 procentueel gezien.

Top 10 dalers in Overijssel per gemeente (euro’s)

Hieronder staan de 10 gemeentes in Overijssel die de grootste daling hebben in het uitgekeerde bedrag van de NOW 2.0 in vergelijking met de NOW 1.0 in euro’s.

Overzicht alle NOW 1.0 en 2.0 gegevens in Nederland

Bekijk hieronder de gegevens van Nederland en de andere provincies

https://zelfboekhouden.com/now-nederland/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zuid-holland/

https://zelfboekhouden.com/now-zeeland/

https://zelfboekhouden.com/now-flevoland/

https://zelfboekhouden.com/now-utrecht/

https://zelfboekhouden.com/now-noord-branbant/

https://zelfboekhouden.com/now-friesland/

https://zelfboekhouden.com/now-groningen/

https://zelfboekhouden.com/now-drenthe/

https://zelfboekhouden.com/now-gelderland/

https://zelfboekhouden.com/now-limburg/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten