Begrotingen gemeenten in Groningen

Onderzoek: Gegevens Gemeentebegrotingen in Groningen

Op basis van de data verstrekt door de Nederlandse gemeenten heeft zelfboekhouden.com een onderzoek opgesteld en hieronder staat een overzicht van alle data van de provincie Groningen.

We hebben deze data uitgesplitst per gemeente in Nederland en per stad/dorp waar dat relevant is.

Ook hebben we de data omgerekend per inwoner om de overeenkomsten en verschillen tussen gemeenten in kaart te brengen.

Opvallend in Groningen

  1. De gemeente Groningen zit bij de Top 5 grootste stijgers ten opzichte van 2020.
  2. De gemeente Het Hogeland is één van de weinige gemeenten waarbij de begroting is gedaald.

Begroting (in euro’s) in Groningen per gemeente

Hieronder is te zien hoeveel de begroting is in elke gemeente. Kies in het zoekveld jou gemeente.

De data is vermeldt in 1000 euro. Ook is het kaartje aan te passen voor 2019 en 2020.

Plaats deze kaart op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class="localfocusvisual" frameborder="0" style="width:100%;height:550px;overflow:hidden" src="https://localfocuswidgets.net/602a4c8709ab4"></iframe>

Begroting per inwoner

Hieronder de begroting per gemeente omgerekend per inwoner over 2019, 2020 en 2021. Kies in het zoekveld jou gemeente.

De data is vermeldt per inwoner om de verschillen duidelijk in kaart te brengen.

Plaats deze tabel op je eigen website. Gebruik hiervoor deze code:

<iframe class="localfocusvisual" frameborder="0" style="width:100%;height:550px;overflow:hidden" src="https://localfocuswidgets.net/602a4f0e544f7"></iframe>

Verschillen tussen begrotingen 2021 en 2020 in Groningen per gemeente

Hieronder staan van alle gemeenten de verschillen tussen de begroting 2021 en 2020 in bedragen (in 1000 euro) en procenten.

GemeenteTotale begroting 2020Totale begroting 2021Verschil in euro’sVerschil in %
Groningen176.852189.88713.0357,37
Het Hogeland36.43936.236-113-0,31
Midden-Groningen33.55835.2901.7325,16
Oldambt23.63924.5358963,79
Pekela5.7066.2325269,22
Stadskanaal14.46414.7963322,30
Veendam12.87713.6487715,99
Westerkwartier30.10532.0261.9216,38
Westerwolde12.82514.1531.32810,35

Overzicht van alle begrotingen in Nederland per provincie

Bekijk hieronder de gegevens van alle provincies apart.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *